Skijanje.hr

FORUM

  • Objavljeno: 27. listopada 2011.   12:20h

    Član od:
    27.10.2011.

    Mjesto:
    Hrvatska, Split

    Pozdrav svim koji su se probudili iz "ljetnog sna".

    Zanima me zastitna oprema. Pod time mislim od body armora do obicne zastite za zapesce.
    Gdje u lijepoj nasoj ima trgovina koje se bavu prodajom tako ektremnije opreme? Moze bilo gdje u drzavi ili pak neko inozemno da mogu naruciti?

    Ikakve sugestije?

    BTW jel itko to uopce koristi, mislim osim kacige? Jel ove godine sam naumija nauciti skakati sa bordom i bojim se da ce bit krvavo
  • Objavljeno: 28. listopada 2011.   00:04h

    Član od:
    09.11.2010.

    Mjesto:
    Hrvatska,

    Pozdrav! :)

    Mislim da na forumu vec ima slicna tema, ali je ne mogu pronac. Uglavnom, imas u surf shopu u ulici Stritofa nesto :D Imas kornjacu, "bokserice" sa jastucicima, zastitu za zapesca, itd. Sto se tice marki, sad mi pada na pamet POC, ali ima jedan talijanski proizvodac cijeg se imena nemrem sjetit :)) Inace, kornjace imas u Hervisu i Intersportu.
  • Objavljeno: 03. studenog 2011.   11:21h

    Član od:
    27.10.2011.

    Mjesto:
    Hrvatska, Split

    Hvala...

    Koliko je to fleksibilno tj. mogu li se onako relativno narmalno kretati u tome?

    Jos nije dosla nigdje zimska oprema, pa cu se jos strpit, i gledat sta trziste nudi, al kao sta san reka, ako ista namjeravam napravit u zraku, onda cu to napravit zasuskan iza dobre zastite :-D
  • Objavljeno: 04. studenog 2011.   09:00h

    Član od:
    21.10.2011.

    Mjesto:
    Hrvatska, Rijeka

    osobno, vec godinama nosim obavezno kacigu, kornjacu i stitnike za koljena i toplo ih preporucam svakome.
    sto se kornjace tice tu treba obratit najvise paznje. ima ih nefleksibilnih kao recimo od R.E.D.-a (Burton) od prije par godina, ne znam dali su to popravili ili ne u narednim godinama. ono sto ih cini fleksibilnim su obicno takozvane "ploce"
    ja imam ovakvu slicnu, ima 8 ploca koje se zasebno savijaju i na taj nacin omogucavaju nesmetano gibanje, ponekad kompletno zaboravim da je nosim. bitno je kad kupujes da je ne stavis na sebe i kazes "dobra je" i skines. obuci je, skakuci okolo, radi pretklone, zasuke pa ces skuzit dal ti smeta ili ne i koliko se giba uz tvoje tijelo.
    naravno one se nikad ne gibaju savseno uz tijelo, samo je pitanje dal ti smeta ili ne. bitno je takoder da se ne podize stalno, odnosno da je ne moras vracat na mjesto. racunaj da ces dobru kvalitetnu kornjacu platit 100+ eura. sto se proizvodaca tice ima ih masu: rossignol, poc, icetools, dainese...
    tu ih imas dosta pa si pogledaj malo www.blue-tomato.com/en/Protectors/category.bto?category=70200

    nes od toga se da nabavit u hrvatskoj, u zagrebu (extreme, surf shop, warehouse...) ali vani je obicno bolji izbor...
    hlacice i koljena isto po izboru, al tu je puno jednostavniji izbor. glavno da ne zulja i da ne smeta. jedino ako kupujes i hlacice, racunaj da ti trebaju vece hlace da ti stanu od ispod.

    pozz
  • Objavljeno: 04. studenog 2011.   10:37h

    Član od:
    14.09.2004.

    Mjesto:
    Hrvatska, Rijeka

    Štitnici za koljena su zakon, ako već i ne padneš super su kad moraš kleknut u snjeg.. ako planiraš šta ekstremnije kornjača i laktovi.. kaciga po defaultu... paziguz samo dok se uči bordat, body armour samo ako planiraš nastradat u lavini ili past s neke litice
  • Objavljeno: 04. studenog 2011.   12:22h

    Član od:
    09.11.2010.

    Mjesto:
    Hrvatska,

    (Član amber)

    Ovakvu kornjacu od Rossignola sam skoro kupio prosle godine u Hervisu. Cijena je bila oko 600kn ako se dobro sjecam.

    Hervis je poceo radit mjesta u poslovnicama za zimsku opremu, pa vrijedi skicnut da li im je ostao koji komad.. a mozda su dobili i nove.
  • Objavljeno: 04. studenog 2011.   12:33h

    Član od:
    21.10.2011.

    Mjesto:
    Hrvatska, Rijeka

    " Ovakvu kornjacu od Rossignola sam skoro kupio prosle godine u Hervisu. Cijena je bila oko 600kn ako se dobro sjecam. "
    (Član tombajr)

    to je super cijena, ja platila 100 eura u austriji
  • Objavljeno: 04. studenog 2011.   13:03h

    Član od:
    27.10.2011.

    Mjesto:
    Hrvatska, Split

    ahhh bija danas u Hervisa i Intersporta i vidim samo zimske kacige i jakne...

    A buduci da san iz Splita a ovdje nema bas nekog izbora, pa sve moram narucivat najblize iz Zagreba. Tak da nista od provavanja. Morat cu cini mi se vjerovat instinktu

    Znam kad sam uzea prosle sezone kacigu, prvi dan provavanja me spasila... ( "nabija" me jedan skijas straga.... letija san 5 metara u zrak... ima san glavobolju cili dan a da nije bilo kacige bil bi gadno.)
    Ne triba mi nista ekstra, cisto da ublazi pad i da drzi sve kosti na mistu (bija san jucer u jednom, mozda jedinom shopu u splitu za ekremne sportove i cura mi je ponudila Level-ove rukavice od nekih 1000 kn, skoro sa dobija srcani od cijene)

    Isto san vidija na ovoj stranici cili komplet tih stitnika pa se mislim to uzette jos neke Armor hlace i bilo bi sasvin dovoljno....

    http://www.bargainboards.co.uk/P/Rucanor_Paso_II_snowboard_Impact_Set_Black-%28680%29.aspx
Novo mišljenje
Pravila korištenja foruma:

1. Reklamiranje nije dozvoljeno, no čitatelji smiju razmjenjivati svoja mišljenja o trgovinama, agencijama, opremi i sl.
2. Telefonski brojevi nisu dozvoljeni (razmjenjujte ih preko privatnih poruka)
3. Email adrese nisu dozvoljene (i njih razmjenjujte preko privatnih poruka)
4. Psovke, vrijeđanje na rasnoj ili nacionalnoj osnovi i slično neprihvatljivo ponašanje nije dozvoljeno. Sve takve poruke miču se u cijelosti.
5. Fotografije ne smiju biti šire od 400px.

Komercijalno oglašava-nje putem foruma nije dozvoljeno, a postovi takve vrste bit će uklonjeni. Molimo zainteresirane za oglašavanje u magazinu da se obrate na marketing@skijanje.hr.

Mišljenja u forum upisuju posjetitelji te kao takva, ona nužno ne moraju biti istinita i točna. Upisana mišljenja NE predstavljaju stavove magazina Skijanje.hr

Zadnje prijave

    Prijava u klub

    © Skijanje.hr 2003-2025.  ISSN 1845-5891  e-mail: info@skijanje.hr   Izrada internet stranice: Info izlog d.o.o.   Broj posjeta: 5270201
    Tekstovi i Skijanje.hr watermarkom označene fotografije autorsko su pravo i vlasništvo Hrvatskog ski/board magazina Skijanje.hr osim ako nije drugačije naznačeno. Uredništvo magazina ne jamči za točnost i potpunost objavljenih informacija te ne preuzima nikakvu odgovornost za izravnu ili neizravnu štetu i ozljede proizašle iz sadržaja na site-u. Kontakt...
    Hrvatski ski/board magazin Skijanje.hr

    ISSN 1845-5891

    e-mail: info@skijanje.hr

    Marketing:
      marketing@skijanje.hr